تاپ قسطی |فروشگاه آنلاین اقساطی

قوانین و شرایط تاپ قسطی

کاربر گرامی؛
لطفا پیش از اقدام به خرید اقساطی از وب‌سایت تاپ قسطی (شرکت تجارت آفرین پانیا)، قوانین و مقررات زیر را با دقت مطالعه نمایید. تاپ قسطی در ارائه خدمات خود تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران، شرایط و قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف‌کننده است و متعاقباً کاربران سایت نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربران میباشند؛ بنابراین عمل به قوانین و مقررات سایت به عنوان یک قرارداد الزامی است.

ورود شما به وب‌سایت تاپ قسطی از طریق حساب کاربری شخصی و ثبت درخواست در این وب‌سایت، به معنای پذیرش قوانین تاپ قسطی و هر نوع تغییر آن است. لذا خواهشمندیم در صورت وجود هرگونه ابهام، از طریق صفحه «تماس با ما»، ابهامات خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید.

تعاریف و اصطلاحات

مشتری یا کاربر

هر شخص حقیقی یا حقوقی که در وب‌سایت تاپ قسطی ثبت‌نام کرده و از طریق اطلاعات کاربری خود، برای استفاده از خدمات تاپ قسطی اقدام نموده باشد به عنوان مشتری یا کاربر شناخته میگردد.

اعتبار

منظور از اعتبار، تسهیلات درخواستی مشتری از تاپ قسطی میباشد که در قالب شارژ کیف پول اعتباری یا یک کد اعتبار (کد تخفیف صددرصدی به ارزش اعتباردرخواستی مشتری) در اختیار او قرار می‌گیرد تا با آن، محصولات و خدمات موردنیاز خود را از فروشگاه‌های موجود بر بستر سایت تهیه نماید.

اعتبارسنجی

در راستای مدیریت ریسک، مشتریان تاپ قسطی در دو مرحله شامل اعتبار سنجی از طریق یکی ازشرکت‌های مورد تأیید و دارای مجوز رسمی از بانک مرکزی  و مرحله دوم از طریق پارامترها و داده های موجود در بانک اطلاعاتی تاپ قسطی اعتبار سنجی میگردند.

رتبه اعتبار

رتبه اعتبار (CREDIT SCORE) امتیازی است که از آن برای شناخت میزان اعتبار شخص در سیستم مالی و بانکی کشور و همچنین از نظر توان پرداخت اقساط وی تعریف شده است. در تاپ قسطی هر مشتری رتبه اعتباری دارد که از طریق پارامترهای مختلفی مبتنی بر هوش مصنوعی مانند سن، شغل، تحصیلات، محل سکونت ،سابقه قبلی در نحوه پرداخت اقساط ،میزان درامد و .. محاسبه می‌گردد. مشتریانی که نمره اعتبار بالایی داشته باشند، از مزیت‌های مختلفی مانند حداکثرسقف اعتبار دریافتی و ..برخوردار گردیده و شرایط آسان تری برای دریافت اعتبار از تاپ قسطی خواهند داشت و مشتریانی که نمره اعتبار پایینی کسب نمایند، به میزان رتبه خود میتوانند از اعتبار خرید اقساطی در تاپ قسطی استفاده نمایند.

حریم شخصی

 • تاپ قسطی در حد توان از حریم شخصی و اطلاعات خصوصی کاربران خود محافظت می‌کند.
 • حق استفاده و نشرکلیه محتواهای منتشرشده در وب‌سایت تاپ قسطی مانند( متن، مقالات ،گرافیک، لوگو، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوها و …) انحصارا در اختیار تاپ قسطی میباشد. بنابراین هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ سواستفاده از محتوای این وب‌سایت را ندارد و هرگونه استفاده تنها با ذکر منبع (نام و نشانی اینترنتی وب‌سایت تاپ قسطی) و لینک به مطلب ذکر شده مجاز است و در غیر این صورت، حق پیگرد قانونی برای تاپ قسطی محفوظ خواهد بود.
 • مسئولیت نگهداری از رمز عبور و نام کاربری و همچنین سو استفاده از آن برعهده کاربران است.
 • در صورت واگذاری شماره تلفن همراه، کاربر موظف است شماره خود را در حساب کاربری تغییر دهد و شماره جدید را ثبت کند. در غیر این صورت تاپ قسطی هیچ مسئولیتی در قبال تبعات ناشی از عدم صحت اطلاعات موجود نخواهد داشت.
 • پایگاه رسمی تاپ قسطی آدرسtopghesti.com است و ایمیل‌های تاپ قسطی تنها از آدرس‌info@topghesti.com      و پیامک‌ها از سرشماره‌‌ی 90001061 برای شما ارسال می‌گردند.لذا دریافت پیام و ایمیل از هرگونه شماره یا آدرس ایمیل دیگری، سواستفاده از نام تاپ قسطی بوده و شما می‌توانید در این زمینه ما را مطلع ساخته تا  پیگیری قانونی انجام پذیرد.
 • در صورت نیاز به ارتباط با تاپ قسطی منحصرا باید از طریق کانال های ارتباطی درج شده در صفحه اول سایت یا در صفحه تماس با ما انجام پذیرد.

شرایط و قوانین اختصاصی خرید  اقساطی

 • اعتبار ارائه‌شده به مشتریان، قابلیت فروش، انتقال و تبدیل به پول نقد را نداشته و تنها امکان خرید از فروشگاههای موجود بر بستر سایت تاپ قسطی امکان پذیر میباشد.
 • لغو درخواست اعتبار تنها قبل از واریز پیش‌پرداخت امکان‌پذیر میباشد و پس از واریز وجه از طرف مشتری امکان لغو وجود ندارد زیرا  واریز پیش پرداخت به منزله امضاء قراردادخرید اقساطی مشتری تلقی گردیده و قابل عودت نمیباشد ؛ مگر در مواردی خاص که مشتری میبایست  هزینه های متحمل شده تاپ قسطی مانند هزینه اعتبار سنجی ، لجستیک و ..را پرداخت نماید .
 • مشتری متعهد میگردد نسبت به پرداخت اقساط خود که در قالب چکهای ارائه شده به تاپ قسطی و یا از طریق درگاه های بانکی میباشد در سرسید های مقرراقدام نماید و در صورت عدم وصول اقساط در سررسیدهای مشخص شده ،تاپ قسطی میتواند از طریق مدارک ضمانتی مشتری مانند چک یا سفته ضمانت که مشتری در اختیار تاپ قسطی قرار داده است نسبت به وصول مطالبات خود به همراه جریمه تاخیر و همچنین کلیه هزینه های دادرسی و حقوقی در مراجعه به مراجع ذیصلاح اقدام نماید و مشتری حق هیچ گونه اعتراضی در این خصوص نخواهد داشت.
 • تاپ قسطی میتواند در صورت عدم تامین کالای مورد نظر مشتری قرارداد را لغو و وجوه واریزی مشتری بابت پیش پرداخت را به وی عودت نماید .
 • از تاریخ ارائه اعتبار به گیرنده تسهیلات، تاپ قسطی هیچ‌گونه مسئولیتی در خصوص اشتباه گیرنده تسهیلات در استفاده از اعتبار، افشای اطلاعات کاربری، هک و سرقت اعتبار و به طور کلی هر رخدادی که سبب عدم امکان استفاده گیرنده تسهیلات از اعتبار اختصاص‌داده‌شده شود ندارد.
 • تحویل کالای فروشگاه تاپ قسطی از طریق پیک شرکت در تهران و توسط شرکتهای پست ، تیپاکس و ..برای شهرستان ها انجام میپذیرد  لذا مشتری میبایست در زمان تحویل کالا در حضور نمایندگان شرکتهای نامبرده نسبت به بررسی و کنترل نوع ، تعداد و مدل کالا از جهت  انطباق با فاکتور خرید خود اقدام نماید.بدیهی است مسئولیت موارد اعتراضی پس از تحویل کالا و دریافت رسید بر عهده مشتری بوده و تاپ قسطی در این خصوص مسئول نمیباشد.

انتخاب هوشمند ، خرید اقساطی آسان ، پرداخت در آینده