بررسی و خرید | اقساطی |شارژ دهی اول موبایل |از فروشگاه اینترنتی | تاپ قسطی

بررسی شرایط خرید اقساطی انواع موبایل ها و نحوه شارژ اولیه گوشی موبایل در تاپ قسطی .

در تاپ قسطی با نحوه شارژ اولیه موبایل جدید و شرایط خرید اقساطی گوشی موبایل ها آشنا خواهید شد .

فهرست مطالب

بررسی شرایط خرید اقساطی انواع موبایل ها و نحوه شارژ اولیه گوشی موبایل در تاپ قسطی .

بررسی و خرید | اقساطی |شارژ دهی اول موبایل |از فروشگاه اینترنتی | تاپ قسطی

مقدمه :

در این مقاله قرار است با نحوه شارژ اولیه گوشی موبایل ها و شرایط خرید اقساطی انواع کالا های دیجیتال آشنا خواهید شد .

اگرتا بحال از فروشگاه اینترنتی تاپ قسطی خرید نداشته اید می توانید به  صورت اقساطی ازسایت تاپ قسطی انواع موبایل ها و لوازم خانگی خریداری نمایید . بجز خرید از این فروشگاه آنلاین می تواند در باره انواع کالا ها در وبلاگ  مشخصات آنها را مشاهده نمایید . برای خرید آسان تر روی ثبت سفارش کلیک کرده ونسبت به خرید اقساطی و بررسی و تفاوت انواع کالاها اقدام نمایید.

در این بخش از تاپ قسطی آشنا می شوید که گوشی نو چگونه و به چه روشی آن را شارژ نماییم .

پس از خرید قسطی گوشی نو چگونه و چه زمانی برای اولین بار آن را به شارژر متصل نماییم؟ شایعات زیادی در خصوص این موضوع وجود دارد که هر کدام روش‌های متفاوتی پیشنهاد می‌دهند با تاپ قسطی همراه باشید تا بهترین پاسخ ممکن را برای شارژ اولیه گوشی موبایل قسطی به شما کاربر عزیز ارائه نماییم.

حتما این سوال در ذهن شما ایجاد شده است که برای اولین بار گوشی خود را 8 ساعت به شارژر متصل نمایید تا باتری گوشی موبایل شما کاملا پر شارژ شود و بعد از آن بهترین عملکرد خود را داشته باشد صحیح است؟

 باید در جواب پیشنهاد شما گفت که تقربیا این پیشنهاد درست می باشد ، ولی برای گوشی موبایل های امروزی صحیح نمی باشد ، زیرا که گوشی موبایل های امروزی از باتری‌های لیتیومی‌و لیتیوم پلیمری استفاده می‌شوند و این پیشنهاد برای باتری‌های نسل قبلی کارساز بوده است و برای باتری‌های کنونی (خیر) کارساز نمی باشد .

نکته بارز دیگری که در پاسخ شما درباره شارژ اولیه گوشی موبایل اقساطی، زمانی معنا پیدا می‌کند که واقعا بار اول شارژگوشی باشد و نه گوشی‌های امروزی که به دفعات متعدد تست شده‌اند تا باتری معیوب در موبایل قرار گرفته نباشد .

برای خرید آسان و سالم ، شما می توانید از تاپ قسطی استفاده نمایید . این فروشگاه آنلاین مزایا ی بسیار زیادی دارد ، شما می توانید خرید های خود به صورت اقساطی انجام دهید و سالم ترین کالا را از فروشگاه اینترنتی تاپ قسطی دریافت نمایید .

 به دلیل اینکه خیلی از باتری‌های گوشی‌ها دچار نقص یا عیب بوده‌اند کاربران اعتراضات زیادی به فروشنده‌ها و فروشگاه های موبایل داشته‌اند که امروزه برای جلوگیری از تکرار مسائل قبل و رضایت بیشتر مشتریان خیلی از شرکت‌های بزرگ مثل برندهای سامسونگ، هواوی، آیفون و ال‌جی باتری‌های گوشی‌های ساخت خود را قبل از ارسال چندبار تست می نمایند تا اطمینان کامل نسبت به موبایل به دست یابند .

بررسی شارژ اولیه موبایل و نحوه شارژ در تاپ قسطی .

در این قسمت از مقاله به شارژ اولیه و شارژ کردن گوشی پس از شارژ اولیه به طور دقیق  با شرایط خرید اقساطی انواع موبایل ها و کالا های دیجیتال می پردازیم .

در نکته اول باید گفت شود که برای شارژ موبایل حتما باید از شارژر خود موبایل استفاده شود.

به طور کلی استفاده از شارژر اصلی همیشه توصیه می‌شود و این اندرز برای شارژ اولیه گوشی بیشتر از همیشه قابل اهمیت است. این موضوع برای بعضی از گوشی‌های جدید هوشمند که از قابلیت شارژ بی سیم یا همان QI پشتیبانی می‌کنند نیز برای اولین بار شارژ توصیه تاکید می‌شود که از شارژر سیمی‌خود گوشی استفاده شود.

آیا ضرورت ای دارد که برای اولین بار گوشی موبایل 8 الی 12 ساعت متصل به برق شود؟

برای گوشی‌ موبایل های قسطی جدید دیگر لازم نیست گوشی‌های خود را 8 الی 12 ساعت شارژ نمایید علاوه بر این توصیه برای گوشی‌های قدیمی‌ بود که از باتری‌های نیکلی استفاده می‌کردند و برای گوشی‌های امروزی که دارای باتری لیتیوم یا لیتیوم پلیمری هستند .

فقط نیاز است به اندازه ای که شارژ شوند مثلا برای گوشی‌های با فناوری معمولی 3 ساعت و برای گوشی‌های فست شارژ 1 ساعت کافی می باشد.

درتاپ قسطی متوجه خواهید شد که گوشی موبایل نو برای اولین بار چند درصد شارژ باید شود ؟

در این قسمت علاوه بر خرید اقساطی انواع موبایل باید گفت که وقتی باتری موبایل 20 درصد شارژ دارد اندرز می‌شود به شارژر متصل گردد و نیاز نیست که حتما الارم گوشی هشدار اتصال به شارژر را نمایش دهد . در صورت خاموش شدن گوشی موبایل قسطی باید آن را هر چه سریع تر شارژ نمایید .

نکته مهمی که باید تمام کاربران عزیز تاپ قسطی بدانند ، هیچ وقت گوشی موبایل قسطی خود را از شب تا صبح به شارژ نزنید به دلیل این که زمان لازم برای شارژ گوشی خیلی کمتر از زمان نیاز برای خوابیدن می باشد و ممکن است در هنگامی‌که خواب هستید شبکه برق دچار نوساناتی شود و به باتری گوشی آسیب وارد نماید

و احتمال منفجر شدن و یا آتش سوزی باتری موبایل را دارد .

نکته مهم دیگر ای که تاپ قسطی به شما کاربر عزیز توصیه می نماید، وقتی گوشی موبایل در حال شارژ می باشد شئی روی آن قرار ندهید و حتی توصیه می‌شود به دلایل احتمال آتش سوزی، گوشی‌های خود را هنگام شارژ روی تخت خود قرار ندهید .

بررسی و خرید | اقساطی |شارژ دهی اول موبایل |از فروشگاه اینترنتی | تاپ قسطی

آیا برای اولین بار گوشی موبایل اقساطی باید کاملا خالی سازی و سپس پر شود؟

طبق  عقیده ها و سخنان گفته شده مردم ، بیشتر مردم گوشی‌های هوشمند خود را برای اولین بار به صورت کامل تخلیه می‌کنند و پس از آن 8 الی 12 ساعت شارژ می‌نمایند. این نوع رفتار نیز از گذشته نشات می‌گیرد که باتری‌های نیکلی برای عملکرد بهتر با این روش تقویت می‌شدند ولی چنین شیوه‌ای برای باتری‌های لیتیوم یونی امروزه لازم نمی باشد و حتی ممکن است باعث آسیب به باتری گوشی‌ موبایل قسطی شما رسد .

حتما برای شما سوال ایجاد شده است که آیا باتری گوشی موبایل که من از تاپ قسطی خریداری نموده ام چه نوعی می باشد ؟ همه گوشی‌های امروزی از باتری‌های لیتیومی‌استفاده می‌کنند مگر آنکه گوشی خود در زمانی خیلی قبل خریداری نموده باشید ، البته  فروشگاه اینترنتی تاپ قسطی از زمانی که شروع به کار کرده است تمام موبایل های آن جدید و امروزی می باشد .

 

روش انجام اولین شارژ گوشی قسطی به روش درست و کاربردی:

هنگامی‌که گوشی خود را تازه خریداری نموده اید به روشی که در ادامه بیان شده است آن را شارژ نمایید تا باتری شما دوام بیشتری داشته باشد و همچنین تا یک سال آتی نیازی نباشد که باتری گوشی موبایل خود را تعویض نمایید .

اولین توصیه تاپ قسطی ، مطالعه راهنما یا کتابچه همراه گوشی می‌باشد تا توصیه‌های خود شرکت سازنده گوشی را خوانده و طبق دستورالعمل ویژه آن درباره شارژ عمل نمایید .

طبق تذکر گفته شده در قسمت های بالایی مقاله از شارژر اصلی برای تامین شارژ اولیه گوشی موبایل استفاده  نمایید .

برندهای معروف و سازندگان بزرگ گوشی به طور معمول گوشی‌ها را با شارژ 60 درصد بسته بندی و ارسال می‌کنند.

با وجود شارژ 60 درصدی در ابتدا نیازی به شارژ گوشی نمی باشد .

پس از استفاده موبایل ، هنگامی‌که شارژ گوشی به 20 درصد رسید، گوشی خود را حدود 80 الی 90 درصد شارژ نمایید.

برای شارژ سالم و بهتر موبایل قسطی خود به نکات زیر دقت نمایید .

نکته: شاید در ذهن شما سوال ایجاد شود که شارژ اولیه گوشی‌های شیائومی‌با گوشی‌هایی سامسونگ و هواوی و یا آیفون متفاوت می باشد و برای هر کدام  شیوه خاصی وجود دارد؟

باید گفت که نحوه شارژ گوشی‌ها به نوع باتری بستگی دارد و طبق صحبت های گفته شده در قسمت بالا ،  امروزه همه باتری‌های گوشی لیتیوم یونی و یا لیتیوم پلیمری هستند بنابراین نحوه شارژ آن‌ها نیز یکسان می باشند .

اگر می خواهید باتری سالم و طول عمر بیشتری داشته باشد به نکات زیر توجه داشته باشید .

اگر شما یک گوشی موبایل را  اخیرا از فروشگاه اینترنتی تاپ قسطی خریده باشید قطعا یک باتری لیتیومی را درون آن دریافت می نمایید؛ بنابراین برای حفظ سلامت باتری و عملکرد درست آن به وعظ ‌های زیر عمل کنید:

  • استفاده کردن شارژر اصلی مطابق با استانداردهای ذکر شده در دفترجه راهنمای گوشی
  • نگهداری شارژ گوشی در محدوده 20 الی 80 درصد
  • بعد از شارژ گوشی کابل را از گوشی جدا نمایید.
  • پیش از رسیدن شارژ گوشی به 20 درصد باید آن را شارژ نمایید
  • دمای بالای محیط بر روی سلامت و طول عمر مفید باتری تاثیر می‌گذارد.

 

بررسی و خرید | اقساطی |شارژ دهی اول موبایل |از فروشگاه اینترنتی | تاپ قسطی

شرایط خرید اقساطی و شارژ اولیه موبایل در تاپ قسطی !

برای تهیه و خرید اقساطی انواع گوشی موبایل ها بسیاری از متقاضیان می‌کوشند شرایط خرید نقدی و اقساطی سایت‌های فروش آنلاین را بررسی نمایند.

سایت تاپ قسطی با ارائه فروش اقساطی انواع گوشی موبایل ها و مقالات استفاده از کالا و کالا های دیجیتال و لوازم خانگی، توانسته است رضایت متقاضیان را جلب نماید.

کاربر عزیز شما می توانید برای آگاهی از شرایط خرید اقساطی انواع کالا و خدمات بصورت اقساطی از تاپ  قسطی نسبت به ثبت سفارش در سایت تاپ قسطی اقدام نموده تا در اولین فرصت همکاران ما با شما تماس گرفته و در کوتاه ترین زمان ممکن خرید خود را نهایی فرمایید.

سخن پایانی

در این مقاله با شرایط خرید اقساطی انواع کالا های دیجیتال و موبایل و نگهداری و شارژ اولیه گوشی موبایل در فروشگاه اینترنتی تاپ قسطی آشنا شدید .

به طور کلی به این نتیجه رسیدیم که نحوه نگهداری و استفاده از باتری گوشی بسیار مهم‌تر از چگونگی شارژ آن برای بار اول می‌باشد و اگر نگهداری از آن به درستی انجام شود، موجب افزایش طول عمر باتری می‌شود.

می توانید برای کسب اطلاع بیشتر در مورد موبایل های سامسونگ و شیائومی و آیفون  مقالات دیگر را بررسی نمایید .