تاپ قسطی |فروشگاه آنلاین اقساطی

بررسی تفاوت سامسونگ پک و یتنام و پک هند درتاپ قسطی

در این مقاله به بررسی تفاوت سامسونگ پک و یتنام و پک هند درتاپ قسطی وخرید قسطی کالا ی دیجیتال می پردازیم .

فهرست مطالب

بررسی تفاوت سامسونگ پک و یتنام و پک هند درتاپ قسطی

مقدمه :

در این مقاله به  بررسی تفاوت سامسونگ پک و یتنام و پک هند و شرایط خرید اقساطی کالا  های دیجیتال می پردازیم .اگر تا الان از تاپ قسطی خرید اقساطی نداشته اید می توانید در سایت تاپ قسطی روی ثبت سفارش کلیک کرده و نسبت به بررسی  تفاوت سامسونگ پک و یتنام و پک هند و کالا دیگری اقدام نمایید.

کمپانی سامسونگ  چند سالی ا‌ست که در بازارهای جهانی سهم عمده‌ای را در اختیار خود گرفته است و در بازار موبایل برای خود جای باز کرده است .

در این مقاله به بررسی تفاوت سامسونگ پک ویتنام و پک هند می پردازیم . پس اگر قصد خرید اقساطی کالا های دیجیتال و … ویا بررسی تفاوت سامسونگ پک و یتنام و پک هند دارید ، در این مقاله با ما باشید

بررسی تفاوت گوشی ویتنام با هند در تاپ قسطی .

همانطور که می‌دانید سامسونگ یک برند کره‌ای می باشد  و شعبه‌های زیادی در کشورهای مختلفی مثل هند، ویتنام، اندونزی، برزیل و چین دارد.

البته ناگفته نماند که تنها این برند نیست در تمام کشور ها شعبه داشته باشد ، بلکه همه برندهای معروف جهان در کشورهای مختلف شعبه دارند تا بتوانند پاسخگوی تقاضای میلیونی محصولات خود باشند و هزینه تولید را نیز پایین بیاورند.

 همانطور که محصولات برند آمریکایی اپل در چین ساخته می‌شود، طبیعی می باشد  samsung هم در جایی غیر از کره جنوبی خط تولید داشته باشد. البته برخی از مدل‌های آن مثل سری M تنها در یک کشور(هند) تولید می‌شوند و نسخه دیگری موجود نمی باشد و گفتن این که محصولات سامسونگ ساخت کدام کشور بهتر است در واقع بی‌معنی به نظر می‌رسد.

گوشی های اقساطی سامسونگ ساخت هند بهتر است یا ویتنام .

در این قسمت به بهتر بودن ساخت کدام برند و شرایط خرید اقساطی در تاپ قسطی می پردازیم .

حتما این اتفاق برای شما پیش آمده است که ، هنگامی که برای خرید به یک فروشگاه موبایل مراجعه می‌کنید، فروشنده ممکن است با خوش زبان ای سعی  نمایید  جنس خود را به شما بفروشد و حتی قیمتی بالاتر از ارزش واقعی نیز از شما تقاضا کند.

 یکی از داستان‌هایی که بسیار رایج است و حتماً آن را شنیدید، تفاوت پک هند با ویتنام سامسونگ می باشد و گفته می‌شود گوشی‌های ساخت ویتنام کیفیت بالاتری دارند و در نتیجه هزینه بیشتری باید برای آن بپردازید و از طرفی دیگر گوشی‌های خط تولید هند را بی‌کیفیت و بدون خریدار جلوه می‌دهند، اما این موضوع تا چه اندازه ای واقعیت دارد؟ گوشی سامسونگ ویتنام بخریم یا هند ؟

تاپ قسطی خیال شما را راحت کند ، واقعیت این می باشد که سامسونگ برای همه خط تولیدهای خود استاندارد یکسان داشته و کیفیت تمام قطعات یکسان می باشد و مهم نیست آن گوشی موبایل قسطی در هند تولید شود یا ویتنام، کیفیت و محصول نهایی برابر است .

 واقعیت در محصولات سامسونگ در این کشورها فقط مونتاژ کردن می باشد. پس حتی مطرح کردن سوال گوشی سامسونگ ساخت هند بهتر است یا ویتنام نیز اشتباه بوده است و صرفاً دروغی که فروشندگان منفعت طلب گوشی‌های خود را گران‌تر به فروش برسانند و یا گوشی ساخت هند شما را زیر ارزش واقعی از شما خریداری کنند.

چرا گوشی‌های اقساطی ساخت هند سامسونگ قیمت پایین‌تری دارند؟

عامل اول اختلاف ارزش پول و پایین بودن دستمزد کارگران در کشور هند است که باعث می‌شود هزینه تولید و قیمت نهایی برای سامسونگ کم‌تر باشد تا بتواند اندکی قیمت فروش را پایین‌تر بیاورد .

عامل دوم نیز شایعاتی می باشد که فروشنده‌ها در مورد گوشی‌های هندی شایعه کردن و جلوه بدی که از آن در ذهنیت مردم ساخته اند باعث شده است  مدل‌های تولید ویتنام با قیمت بالایی به فروش برسد و طرفداران بیشتری داشته باشد.

تفاوت پک هند با ویتنام در لوازم جانبی و بسته بندی .

در این قسمت به بررسی جعبه های گوشی موبایل سامسونگ و شرایط خرید خود گوشی موبایل و لوازم جانبی گوشی در تاپ قسطی اختصاص می دهیم .

شاید تنها تفاوتی که در  بین گوشی موبایل های اقساطی سامسونگ ساخت هند و ویتنام وجود دارد، سری شارژر آن باشد که مطابق با استاندارد همان کشور برداشته شده است. در بقیه موارد مثل هندزفری و محتویات داخل جعبه تفاوتی نکرده است و همه چیز یکسان می باشد .

سامسونگ ویتنام یا هند را چگونه تشخیص دهیم؟

در این بخش چگونه تشخیص ویتنام و هند را بررسی کنیم و خرید اقساطی می پردازیم .

حتما تا بحال توجه به پشت جعبه گوشی موبایل کرده اید و نام کشور سازنده را مشاهده کرده اید ، اما می‌توانید برای اطمینان بیشتر از کد IMEI درج شده روی جعبه دستگاه استفاده کنید یا در قسمت تنظیمات گزینه About را بزنید تا شناسه IMEI نمایش داده شود.

 همچنین می‌توانید برای مشاهده کد IMEI با گوشی خود *#۶# را شماره‌گیری نمایید .  اکنون کافی است به رقم هفتم و هشتم آن دقت کنید تا متوجه شوید گوشی شما مونتاژ چه کشوری می باشد .

رقم ۰۵ یا ۵۰ یعنی مونتاژ آمریکا، فنلاند یا برزیل می باشد .

ارقام ۰۲ و ۲۰ مونتاژ کشورهای امارات متحده عربی یا هند می باشد .

عدد ۱۰ یا ۰۱ مونتاژ فنلاند را نشان می‌دهد.

اعداد ۰۶ و ۶۰ نشان دهنده مونتاژ هنگ کنگ، چین یا مگزیک می باشد .

وجود رقم ۰۳، ۳۰، ۰۴ یا ۴۰ نشان دهنده مونتاژ چین می باشد .

در مورد ارقام ۰۷ و ۷۰ نیز اطلاعات دقیقی در دسترس نمی باشد، اما به نظر می‌رسد مونتاژ ویتنام می باشد .

عدد ۰۰ به معنی تولیدشدن در کارخانه اصلی کمپانی samsung می باشد .

 

گوشی‌موبایل های ODM چیست؟ آن‌ها را اشتباه نگیرید.

 در این بخش به بررسی گوشی های ODM و شرایط خرید اقساطی گوشی موبایل های سامسونگ در تاپ قسطی می پردازیم .

بعضی از گوشی موبایل ‌های ارزان قیمت و اقتصادی این برند کره‌ای به سفارش samsung توسط کمپانی‌های چینی Haquin، Wingtech، Longcheer، Chino-E و TINNOساخته می‌شوند که به آن‌ها ODM می‌گویند. البته بیشترین سهم در گوشی‌های ODM این برند متعلق به شرکت Wingtech  می باشد .

 هدف از تولید مدل‌های ODM کاهش هزینه نهایی و رقابت با گوشی‌های ارزان قیمت چینی می باشد و آن‌ها را با پک هند و ویتنام سامسونگ اشتباه نگیرید.

هرچند کشور کره‌ای معتقد است که کیفیت گوشی‌های ODM مورد تأیید آن‌ها  می باشد ، اما از نظر چیپست، نمایشگر و دوربین اصلاً با گوشی‌های ساخت خود شرکت samsung قابل مقایسه نیستند. البته موبایل‌های ODM بسیار ارزان‌تر از محصولات دیگر این برند می باشند  و نمی‌شود بابت کیفیت پایین‌تر آن مشکلی از شرکت کره‌ای گرفت . ناگفته نماند اکثر خط تولید برندهای چینی معروف مثل شیائومی کیفیت و سخت‌افزار بسیار بهتری نسبت به گوشی‌های ODM سامسونگ دارند. از جمله موبایل‌های ODM می‌توان به A01 و A10 اشاره کرد.

آیا ساخت هند بهتر می باشد یا ویتنام .

در این بخش به بررسی شرایط خرید اقساطی و ساخت بهتر هند و ویتنام در تاپ قسطی می پردازیم .

در آخر باید گفت که مطرح کردن این سوال که موبایل سامسونگ ساخت کدام کشور بهتر می باشد به طور کلی اشتباه می باشد ، به دلیل این که پک هند و ویتنام از نظر باتری، نمایشگر، تراشه و استاندارد بکار گرفته شده است در مونتاژ هیچ تفاوتی باهم دیگر ندارند و تنها نگه داشتن بازار و فروشنده‌ها و ذهنیتی که برای عموم مردم ایجاد شده باعث چنین جوی شده است.

تاکنون هیچ منبع یا شکایاتی وجود نداشته است که ثابت کند گوشی موبایل های اقساطی سامسونگ ساخت کدام کشور بهتر است یا پک هند و ویتنام کیفیت متفاوتی با یکدیگر دارند. بعد از بررسی این مقاله شما می توانید به راحتی خرید اقساطی را از تاپ قسطی و گوشی های سامسونگ هند و ویتنام را داشته باشید .

شرایط خرید اقساطی گوشی های سامسونگ هند و ویتنام در تاپ قسطی !

برای تهیه و خرید قسطی گوشی های سامسونگ هند و ویتنام   بسیاری از متقاضیان می‌کوشند شرایط خرید نقدی و اقساطی سایت‌های فروش آنلاین را بررسی نمایند.

سایت تاپ قسطی با ارائه فروش اقساطی گوشی‌های سامسونگ  و برندهای دیگر، توانسته است رضایت متقاضیان را جلب نماید. با خرید گوشی های سامسونگ هند و ویتنام  می‌توانید از کاربردهای عالی این دستگاه استفاده کرده و با هزینه‌ای کم، بهترین مدل گوشی سامسونگ را خریداری  نمایید.

اگر به دنبال خرید گوشی هستید که با آن بتوانید نیازهای روزمره خود را براورده نمایید خرید گوشی های سامسونگ هند و ویتنام  گزینه مناسبی برای شما خواهد بود .

اما اگر به دنبال خرید گوشی حرفه ایی تری هستید می توانید از گزینه های دیگری مانند پرچمداران سامسونگ  استفاده نمایید. هرچند بازه قیمتی این گوشی ها شاید بیشتر باشد اما شرایط خرید اقساطی تاپ قسطی خرید این گوشی ها را برای شما آسان نموده است.

همچنین می توانید برای آگاهی از شرایط خرید اقساطی انواع کالا و خدمات بصورت اقساطی از تاپ  قسطی نسبت به ثبت سفارش در سایت تاپ قسطی اقدام نموده تا در اولین فرصت همکاران ما با شما تماس گرفته و در کوتاه ترین زمان ممکن خرید خود را نهایی فرمایید.