تاپ قسطی |فروشگاه آنلاین اقساطی
خرید اقساطی لوازم منزل و ماشین لباسشویی اقساطی از تاپ قسطی

خرید ماشین لباسشویی قسطی به همراه شرایط خرید اقساطی لوازم خانگی از تاپ قسطی

در این مقاله قصدداریم شما رابا راهنمایی برای خرید ماشین لباسشویی متناسب با نیازها شما را دراختیارتان قراردهیم، تابه بتوانید نسبت به خرید اقساطی از تاپ قسطی اقدام نمایید.

فهرست مطالب

در این مقاله قصدداریم راهنمای جامعی را برای خرید اقساطی ماشین لباسشویی متناسب با نیازها و سبک زندگی شما را دراختیارتان قراردهیم، تابه کمک آن بتوانیدنسبت به خرید اقساطی لباسشویی از تاپ قسطی اقدام نمایید.

 ۱- ماشین‌های لباس‌شویی سطلی که فقط دارای مخزن برای شستشوی لباس‌ها هستند

 ۲- ماشین لباس‌شویی های دوقلو (نیمه‌اتوماتیک دومخزنه) که دو مخزن دارند ، یکی برای شستشو و یکی برای آب‌گیری و خشک‌کردن، هستند.

 ۳- ماشین‌لباس‌شویی تمام اتوماتیک، که پس از قرار دادن لباس و تعیین برنامه، مراحل آب‌گیری، شستشو، آب‌کشی و خشک‌کردن به صورت خودکار مطابق برنامه انجام می‌شود.

شما میتوانید در این صفحه انواع ماشین لباسشویی های موجود در تاپ قسطی را مشاهده نموده و سپس برای خرید اقساطی خود اقدام نمایید.

انتخاب ماشین لباسشویی قسطی باتوجه به ظرفیت

و بر اساس میزان مصرف و تعداد اعضای خانواده لباسشویی با ظرفیت مناسب را تهیه می کنند.در صورتی که خانواده ای پرجمعیت هستید و لباسشویی با ظرفیت کم خریداری نمایید، به دستگاه فشار زیادی وارد شده و آسیب جدی به موتور آن وارد می گردد.

 1. خانواده یک یا دو نفره: لباسشویی با ظرفیت 6 کیلویی
 2. خانواده سه نفره: لباسشویی با ظرفیت 7 کیلویی
 3. خانواده چهار نفره: لباسشویی با ظرفیت 8 کیلویی
 4. خانواده پنج نفره و بیشتر: لباسشویی با ظرفیت 10 کیلویی

 

تکنولوژی های به کار رفته در ماشین لباسشویی برای خرید اقساطی

برای استفاده درست از ماشین لباسشویی باید در رابطه با امکانات و برنامه های شست و شوی آن اطلاعات کافی را به دست آورید. امروزه ماشین های لباسشویی از برنامه های متنوعی استفاده می کنند و می توان هر جنس و نوع پارچه را با استفاده از یک برنامه ویژه شست. از جمله برنامه های شست و شویی که در مدل های مختلف لباسشویی وجود دارد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. برنامه soak خیس خوردن البسه
 2. برنامه شست و شوی لباس های تیره
 3.  برنامه شست و شوی متمرکز یا intensive
 4. برنامه شست و ششوی لباس های ورزشی
 5.  برنامه شست و شوی پتو، ملحفه و پارچه های سنگین
 6. برنامه شست و شوی آلرژیک
 7. برنامه شست و شوی لباس های ترکیبی
 8. برنامه شست و شوی البسه با پارچه های ظریف
 9. برنامه شست و شوی سریع
 10. برنامه شست و شوی پرده
 11.  برنامه خشک کردن
 12. برنامه بدون چرخش

آیا در زمان خرید اقساطی ماشین لباسشویی توجه به دور موتور آن مهمه؟

آیا سرعت چرخش ماشین لباسشویی در هنگام خشک کردن لباس اهمیت دارد؟ در این مطلب در این باره توضیح می دهیم که هنگام خرید ماشین لباسشویی چقدر به سرعت دور خشک کن اهمیت دهید!

چرخش دورانی در انتهای برنامه شستشو انجام می شود که تا حد ممکن آب اضافی لباس‌ها را بگیرد. سرعت چرخش، تفاوت بین لباس مرطوب و لباس کمتر مرطوب است. این امر بر زمان خشک شدن کامل روی بند رخت تأثیر می‌گذارد.

 

ماشین‌های لباسشویی با حداکثر سرعت چرخش ۸۰۰ تا ۱۸۰۰ در بازار وجود دارد – یعنی چرخش ۱۸۰۰ دور در دقیقه! اما متداول‌ترین آن‌ها ماشین لباسشویی با سرعت چرخش ۱۴۰۰ است.

 

کمترین تنظیم سرعت چرخش ماشین لباسشویی RPM 400 است. اگر شما لباس های معمولی روزمره تان را می شویید، اصلاً منطقی نیست که سرعت چرخش را تا ۴۰۰ دور در دقیقه پایین بیاورید زیرا لباس‌هایتان خیس‌تر از حد ایده ال از لباسشویی خارج می‌شوند؛ اما این تنظیم برای پارچه‌های ظریف و حساس، به‌ویژه ابریشم کار درستی است و باید از سرعت خشک کن پایین استفاده کنید تا الیاف آنها آسیب نبینند.

چرخش پارچه‌های ابریشمی با سرعت‌بالا در ماشین لباسشویی می‌تواند به پارچه آسیب برساند، آن را ضعیف کند بنابراین به‌راحتی پاره می‌شوند.

 

پارچه‌های مقاوم‌تر، ازجمله پارچه‌های نخی، پشمی و جین می‌توانند سرعت‌های بسیار بالاتر تا حد ۱۴۰۰ (یا ۱۸۰۰) دور را تحمل کنند تا خشک شوند.

 

به خاطر داشته باشید که سرعت‌های بالاتر “شدیدتر ” هستند و ممکن است درنتیجه‌ی آن لباس‌های شما چروک شوند. این موضوع به‌ویژه در مورد لباس‌های نخی یا پیراهن و بلوز صادق است؛ بنابراین، درحالی‌که سرعت‌بالا برای پارچه‌های نخی مناسب است، لزوماً برای لباس‌های گران و تی شرت های دوست داشتنی شما سرعت چرخش بالا مناسب نیست. مگر اینکه شما عاشق اتو کردن باشید.

بررسی نحوه کارکرد ماشین لباسشویی تسمه ای در تاپ قسطی

ماشین لباسشویی های تسمه ای جزء نسل های اولیه ماشین لباسشویی هستند. در ماشین لباسشویی های تسمه ای، یک تسمه بین موتور و دیگ ( مخزن ) ماشین لباسشویی وجود دارد، به طوری که با حرکت موتور، آبکش ( درام ) می چرخد و با توقف موتور نیز چرخش آبکش دستگاه متوقف می شود. تنظیم سرعت چرخش نیز به نوع موتور بستگی دارد. ایراد این نوع دستگاه ها این است که تمام وزن لباس های داخل مخزن روی تسمه قرار میگیرد و در نتیجه احتمال پارگی تسمه خیلی زیاد است، اما باید توجه داشته باشید که در تعمیر این نوع دستگاه ها و تعویض تسمه کار خیلی سختی نیست.

بررسی کارکرد ماشین لباسشویی قسطی دایرکت درایو

این نوع ماشین لباسشویی ها از اواسط سال ۲۰۰۰ شروع به تولید شدند. در واقع برای اولین بار شرکت الجی که یک شرکت کره ای است، این تکنولوژی را ابداع کرد. ماشین لباسشویی های دایرکت درایو که به اشتباه به آن گیربکسی گفته می شود، در واقع از یک تکنولوژی جدید تری نسبت به ماشین لباسشویی های تسمه ای استفاده می کنند. که دراین فناوری Direct Drive می گویند. در ماشین لباسشویی های دایرکت درایو، یا غیر تسمه ای یا همان مستقیم، اتصال مستقیم بین موتور و دیگ برقرار می باشد. در این سیستم هیچ تسمه ای وجود ندارد و به جای آن یک کلاچ مخصوص وجود دارد و برای گردش موتور از نیروی مغناطیسی استفاده می شود. همچنین انتقال برق در این نوع ماشین لباسشویی ها به صورت DC یا همان مستقیم می باشد. زیرا موتور مستقیما آبکش دستگاه را می چرخاند. همچنین سرعت چرخش از طریق صفحه کنترل و توسط برد الکترونیکی دستگاه کنترل می شود. همچنین موتور دستگاه در زیر دیگ قرار گرفته و وزن بار موجود در مخزن دستگاه را اندازه گیری می کند و به طور خودکار قدرت مناسب را تنظیم می کند.

ماشین لباسشویی درب فضایی و نحوه خرید قسطی آن از تاپ قسطی

ماشین لباسشویی یکی از مهم‌ترین لوازم برقی خانگی است که نبودش می‌تواند تمامی اعضای خانه را جهت شستشوی لباس‌های کثیف به دردسر بیندازد. این دستگاه با چرخاندن دیگ در داخل آب موجود در مخزن و حرکت دادن لباس‌ها، موجب تمیز شدن آنها می‌شود.

لباسشویی درب فضایی که برخی به آن درب ماهواره ای یا سفینه‌ای نیز می‌گویند، جدیدترین ظاهر لباسشویی‌های روز دنیا است که درب از جلو هستند و فرق ظاهری‌شان با مدل‌های قدیمی در سایز و اندازه درب آنهاست. البته بزرگی درب به معنای بهتر بودن دستگاه نیست و تنها در ظاهر تاثیر دارد اما همین تفاوت کوچک باعث شده تا این مدل از لباسشویی مورد توجه طرفداران قرار بگیرد.

از آنجا که آشپزخانه‌ها دیوار ندارند و لباسشویی در دید عموم است ،احتمالا برخی از افراد ترجیح بدهند از دستگاهی استفاده کنند که پر یا خالی بودن داخل لباسشویی را نشان ندهد.

در این مقاله به بررسی نکات خریدماشین لباسشویی و شرایط استفاده از برنامه های مختلف آن پرداختیم. شما  میتوانید نسبت به دریافت اعتبار و خرید اقساطی محصولات مورد نظرخود ازتاپ قسطی اقدام نمایید.

شرایط خرید اقساطی انواع ماشین لباسشویی و لوازم خانگی از تاپ قسطی

شما میتوانید برای خرید اقساطی انواع لوازم خانگی از جمله خرید قسطی ماشین لباسشویی به صفحه ی درخواست اعتبار مراجعه نموده و با توجه به شرایط خود فرم مربوطه را تکمیل و منتظر تماس کار شناس های تاپ قسطی بمانید.